A A A

Devi zwana Jagodą

Czy ktoś z was pamięta układ taneczny Daisy z Myszki Miki? Jeżeli nie to zapraszamy do obejrzenia co dwuletni fan bajki potrafi wynieść z obejrzane bajki :). Zaczynamy mieć obawy, iż rośnie nam artystka a nie fizyk kwantowy :). Sierściuch Devi przedstawia:

Ktoś z Was pamięta jak to jest jak pierwszy raz widzi się śnieg? Zapewne nie. Ale Sierściuchy już wiedzą jak to jest :) dzięki najmniejszemu przedstawicielowi rodu. Zapraszamy...

Niezależnie czy czas jest liniowy czy skwantyfikowany, czy to Platon czy Arystoteles miał rację na temat jego bytu. Nadchodzi w życiu każdego człowieka chwila przełomowa. Sięgamy wtedy całymi garściami z życia lub chowamy się w głębokiej norze :). Jeżeli te momenty przychodzą do małego człowieka decyzje musi podjąć, ktoś za niego odpowiedzialny. My "Sierściuchy" po narodzinach Devi ustanowiliśmy, iż niezależne galerie naszego najmniejszego członka teamu będziemy robić nie do osiągnięcia pełnoletności ale do wieku dwu latek.

Co prawda nadszedł czas ciężkiej pracy nad galeriami z Norwegii ale nie umieliśmy sobie odmówić przyjemność udostępnienia, krótkiego filmiku z wyjazdowym występem koncertowym Devi na perkusji. Obawiamy się tylko czy takie hałasowanie nie zostanie jej w krwi :)

 

Co prawda nie jest to pierwsze lato sensu stricte ale pierwsze w sensie pełnej eksploracji na swoich nogach. Jak widać na zdjęciach jestem ciągle na walizach i ilość wrażeń narasta mi lawinowo. Ciągle gdzieś w drodze. Ciągle spać się nie chce i padam wieczorami :).

No i nadszedł ten dzień. Ponad półtorej roku temu wstawiliśmy na stronę sondę z zapytaniem: Kiedy Devi pojedzie pierwszy raz pod namiot? Sami jeszcze nie mieliśmy sprecyzowanych w tym temacie planów, uznając iż życie rozwiąże to zagadnienie. Okazało się, że większość z głosujących miało racje i wybrało opcję od 1 do 2 roczku :). Jak widać na załączonej fotografii i w całej galerii, o której za chwilę - stało się.