n w   
large small default

NIEZALEŻNE GÓRY I PODRÓŻE - STRONA DOMOWA SIERŚCIUCHÓW
baner
Jesteś tutaj:   Start Rzecz pisana Relacje
Relacje


Sierściuchy na Tarnicy Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
środa, 21 maja 2014 19:48

Bieszczady-TarnicaTo się w końcu musiało stać i naciągało jak groźna, czarna, burzowa chmura w Bieszczadach. Wbrew wszystkim zasadom Dekalogu Sierściucha pewnego wiosennego dnia zabraliśmy prowiant na wyprawę. I tak oto stało się. Po naszym wspólnym wejściu sprzed "nastu" lat droga na Tarnicę została powtórzona w powiększonym składzie, a widok ubłoconej Devi rekompensował wyrzuty sumienia za złamanie większości zasad dekalogu :).

Poprawiony: środa, 30 sierpnia 2017 09:04
 
Mauritius galerie Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
czwartek, 23 stycznia 2014 10:37

MauritiusZapraszamy w trybie ekspresowym jak na nas :) ma galerie z wypadu Sierściuchów na wyspę Mauritius. Generalnie wrażenia z tego wyjazdu do Afryki mieliśmy lepsze niż z eskapady na Wyspy Zielonego Przylądka, aczkolwiek tam też było ciekawie. Jednak sam rozmiar wyspy, plaże czy zaplecze "techniczne" zdecydowanie są na plus dla Mauritiusa. Jedyny minus to niestety znacznie dłuższa podróż, którą warto zaplanować na noc. No i co ważne dla naszej estetyki na Mauritiusie znajdą dla siebie coś nie tylko fani sportów wodnych, ale także osoby chodzące po górach :).

- Podwodny świat Mauritius

- Mauritius - plaże, klimaty i panoramy

- Mauritius fauna i flora

- Mauritius ulice i okolice

Poprawiony: wtorek, 29 sierpnia 2017 08:45
 
Tivoli w deszczu Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
poniedziałek, 20 stycznia 2014 07:51

Tivoli Kopenhaga DaniaTivoli w Kopenhadze ma coś w sobie tak bajkowego i czarodziejskiego, że nawet w deszczu potrafi zachwycać zwłaszcza mniejsze/młodsze osóbki :). Szczerze mówiąc podziwiamy też Duńczyków, iż pomimo pluchy chciało im się tłumnie z pociechami wyjść z domu. W Warszawie jakoś nie da się zobaczyć takich tendencji. Co prawda skutkowało to problemem ze znalezieniem miejsca na obiad ale było miłe. No i oczywiście nie mogło się obyć bez nabycia kilku gadżetów w sklepie Lego i Disneya :). Zapraszamy na spacer po Tivoli.

Poprawiony: wtorek, 06 września 2016 12:48
 
Afryka 2012 Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
wtorek, 14 stycznia 2014 13:41

Co prawda minął już ponad rok od naszych pierwszych odwiedzin w Afryce ale dopiero teraz prezentujemy materiał filmowy z tego wyjazdu. Generalnie film oddaje klimat wyspy Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Wieje (od oceanu) nudą :). Ocean, piach i na prawdę niewiele do zwiedzania, ale też za to człowiek może na prawdę odetchnąć od pędu cywilizacji :). Zapraszamy

Poprawiony: piątek, 02 września 2016 12:40
 
Karmienie żółwika Drukuj Email
Wpisany przez Ireneusz Gosztyła   
wtorek, 31 grudnia 2013 00:00

Nie wiecie jak karmić żółwika? Nie ma sprawy. Zapraszamy na krótki film instruktażowy :). Nie ukrywamy, iż potem nastąpiło ujeżdżanie potwora :).

Poprawiony: wtorek, 01 marca 2016 11:31
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 16
Reklama